/10   Oceniło: 0
Gdzie Kupić? Komentarze


Tytuł polski:
Droga przez Życie 3D
Original Title / Tytuł oryginalny
Cirque du Soleil: Journey of Man 3D
Gatunek: Dramat / Muzyczny
Reżyser: Keith Melton
Scenariusz: Steve Roberts, Peter Wagg
Cinematography / Zdjęcia: John Hora, Reed Smoot
Muzyka: Benoît Jutras

Cast / Obsada: Ian McKellen, Nicky Dewhurst, Brian Dewhurst, Anait Karagyezyan, Chris Van Wagenen, Kenny Raskin, Cully Smoller, Mikhail Matorin, Yves Decoste, Marie-Laure Mesnage, Jennifer Clément, Konstantine Besschetnyj, Yelena Kolesnikova, Aleksandr Leontiev, Oleg Ouchakov, Aleksandr Pestov, Denis Pirogov, Igor Strizhanov, Aleksandr Zajtsev, Tatiana Gousarova, Sergei Okhai, Roman Polishchuk, Dmitro Sidorenko, Aleksandr Majorov, Konstantin Zakharenko, Mariya Akhlatkina, Nathalie B. Bollinger, Pierre Dube, Natasha Hallett, Annick Moreau, Ursula Trpin, Mark Ward, Gregory Wise, Sylvie Frechette, Heather Stanley, Michelle Wise

Dystrybucja w Polsce: Imperial-CinePix
Studio: Sony Pictures Home Entertainment
Data produkcji: 2002
EAN: 9317731086892 - Australia
EAN: 8856021117546 - Tajlandia
Dostępny w sprzedaży: 31.05.2011 Polska: brak dystrybucji
Czas: 00:38:57

Audio Formats / Dźwięk:
DTS-HD Master Audio 5.0 angielski

Subtitles / Napisy: angielskie, arabskie, chińskie, czeskie, duńskie, holenderskie, fińskie, francuskie, niemieckie, włoskie, japońskie, koreańskie, norweskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, hiszpańskie, szwedzkie, tajskie, tureckie.

Aspect Ratio: 16:9 - 1.78:1 Academy Flat (1080p / 23,976 fps / High Definition)
Interaktywne menu w języku: angielskim
BD-Info Raport [92 KB]

Rozmiar Filmu: 12,75 GB z Audio
Video codek 2D: MPEG-4 AVC
Video codek 3D: MPEG-4 MVC
Region: A-B-C
Typ płyty: 14,07 GB Blu-ray Disc (jednowarstwowa)

Materiały dodatkowe: brak.

Screen Menu [Blu-ray]
Opis: CIRQUE DU SOLEIL - DROGA PRZEZ ŻYCIE to magiczna odyseja, która rozpoczyna się w chwili Wielkiego Wybuchu. Eksplozja światła i dźwięku rozchodzi się echem po całym wszechświecie, a gdy opada pył kosmiczny pojawiają się Taiko Drummers - prehistoryczni mieszkańcy jaskini. Wnętrze jaskini symbolizuje łono matki, w którym wykluwa się ludzki embrion. Pulsujące rytmy starojapońskich bębnów, wybijane przez Taiko Drummers, sygnalizują rozpoczęcie bicia serca i początek życia. Następnie pojawiają się pełni wdzięku Synchronized Swimmers (pływacy synchroniczni). Ich niesamowite i pełne artyzmu podwodne akrobacje symbolizują cud narodzin. Woda, element niezbędny do życia wszelkich istnień, przedstawiona jest w filmie jako błękitna, spieniona głębia, która ma życiodajną moc.

Kolejny akt filmu ilustruje dzieciństwo, które zaczyna się w miejscu charakteryzującym się bogactwem obrazów i dźwięków. Ten etap w życiu ludzi przedstawiony jest jako cudowny świat fantazji, w którym wszystko jest większe od małego człowieka. Tutaj Dziecko Wszechświata spotyka swoje instynkty, których personifikacją są Flouny. Pełnią one rolę przewodników na jego drodze życia. Tych dwoje półklaunów, półszamanów wprowadza Dziecko w świat jego własnych emocji. Męski Floun jest pewnym siebie ryzykantem, dla którego wszystko jest możliwe. Jest pełen wigoru i chęci próbowania wszystkiego. Żeński Floun jest bardzo wesoły i energiczny, ale też ostrożny. Zawsze uwzględnia i rozpatruje dwie strony każdego wyboru. Nawzajem się uzupełniają.

W towarzystwie swoich przewodników, Flounów, Dziecko po raz pierwszy doświadcza zdziwienia, strachu i odwagi. Potem, niespodziewanie, pojawia się niezwykły Bungees - żółta, ptakopodobna kreatura, która nurkuje ze szczytów drzew. Dziecko, przestraszone nagłym widokiem nieznanej postaci, ucieka i chowa się. Wkrótce nabiera odwagi i podchodzi bliżej, chociaż nadal zaskoczone jest fruwającym stworzeniem. Będąc pod urokiem pięknych akrobacji Bungees, Dziecko przełamuje strach i wyciąga ręce, by wraz z ptakiem doświadczyć dzikiej wolności powietrznego baletu.

Screen [Blu-ray] MVC Video Bitrate [Blu-ray] AVC Video Bitrate [Blu-ray]
Blu-ray - Droga przez Życie 3D - Cirque du Soleil: Journey of Man 3D (2002) EAN: 9317731086892,8856021117546Statystyki

Wszystkie filmy:
3374
Polskie okładki Blu-ray:
2211
BD-Info [Blu-ray]:
3229
BD-Info [4K Ultra-HD]:
308
Video Bitrate [Blu-ray]:
3055
Video Bitrate [UHD]:
215
Skany płyt Blu-ray:
3051
Video Menu:
388
Ostatnia zmiana: 10-11-2019 16:26
O Stronie

Strona poral.eu powstała w 2006 roku na której znajdują się prawie wszystkie filmy Blu-ray i 4K Ultra-HD, które zostały wydane w Polsce oraz poza granicami Polski z polską wersją jezykową. Jakie informacje umieszczam? Podstawa to BD-Info, wykres Video Bitrate, skany opakowania lub zdjęcia. Pozostałe to screen-y z filmu i menu, ciekawszych dodatków oraz specyfikacja materiałów dodatkowych. Chcesz pomóc? Prześlij brakujące informacje, pliki, okładki, zdjęcia, skany.

poral.net   Kontakt   Dostęp   Kolekcja   On-line   DVD   HD-DVD

           

e-mail: slawomir@poral.net ⓒ 2006 poral.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone.