Gdzie Kupić? Komentarze
Tytuł polski:
Lejdis
Original Title / Tytuł oryginalny
Lejdis

Gatunek: Komedia
Reżyser: Tomasz Konecki
Scenariusz: Andrzej Saramonowicz, Anna Andrychowicz-Słowik
Cinematography / Zdjęcia: Tomasz Madejski
Muzyka: Hadrian Filip Tabęcki

Cast / Obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Tomasz Karolak, Tomasz Kot, Rafał Królikowski, Izabela Kuna, Edyta Olszówka, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Robert Więckiewicz

Dystrybucja w polsce: TiM Film Studio
Producent: ITI
Data produkcji: 2008
Numer katalogowy: BAS 0009 (PL - Polska) okładka w języku polskim
EAN: 5900058300099
Dostępny w sprzedaży: 05.03.2009
Czas: 02:13:47

Audio Formats / Dźwięk:
Dolby Digital 5.1 polski (448 kbps)

Subtitles / Napisy: angielskie

Aspect Ratio: 16:9 - 1.85:1 Academy Flat (1080i / 25 fps / High Definition)
Interaktywne menu w języku: polskim, angielskim
BD-Info Raport [←→]

Rozmiar Filmu: 19,1 GB z Audio
Video codek: VC-1
Region: A-B-C
Typ płyty: 21,3 GB Blu-ray Disc (jednowarstwowa)

Supplements / Materiały dodatkowe:

MPEG-2, SD, Dolby Digital 2.0 polski (192 kbps)

- Making of (00:41:52)
- Galeria Zdjęć
- Zwiastun Kinowy 1 (00:01:04)
- Zwiastun Kinowy 2 (00:01:14)
- Zwiastun Kinowy 3 (00:01:56)


Screen Menu [Blu-ray]

Opis: "Lejdis" to komedia o perypetiach czterech kobiet usiłujących poradzić sobie ze zwariowanym życiem, które nigdy nie wygląda tak, jak sobie zaplanowały. Bohaterki filmu - podobnie jak bohaterki największych amerykańskich hitów "Seks w wielkim mieście", "Gotowe na wszystko" - to kobiety żyjące w dużym mieście, wyzwolone, nowoczesne i nieco szalone. Film opowiada o dwunastu miesiącach ich życia.

Wszystkie Lejdis znają się od dzieciństwa, mieszkały przez lata w jednej warszawskiej kamienicy, bawiły się na podwórku-studni i chodziły do tej samej szkoły. Dwie z nich: Łucja i Korba do tej pory mieszkają w mieszkaniach po rodzicach.

Pierwszy moment, w którym poznajemy Lejdis to zabawa sylwestrowa, zorganizowana - co jest wieloletnim zwyczajem naszych bohaterek - w samym środku lata. Łucja, Korba, Monia i Gośka wypowiadają marzenia na nadchodzący nowy rok Lejdis. Już następne godziny pokażą, że życzenia te okażą się trudne, a wręczniemożliwe do spełnienia. Dlaczego? To dość oczywiste: z powodu podłości mężczyzn.

Monia i Korba nakrywają Marka, chłopaka Łucji na zdradzie. Marek, by ubiec dziewczyny i nie dopuścić do skandalu, niespodziewanie prosi Łucję o rękę. Łucja szaleje ze szczęścia. W tej sytuacji przyjaciółki nie mają serca wyznać, że wiarołomny narzeczony nie nadaje się na męża. Zostają same z ciężarem tajemnicy.

Wkrótce okaże się, że wyskok Marka, to dopiero początek kłopotów wszystkich Lejdis. W ciągu jednego roku ich życie radykalnie się zmieni. Na szczęście zostanie im to, co najważniejsze: przyjaźń.


Screen [Blu-ray] Video Bitrate [Blu-ray] Video Menu Disc
Blu-ray - Lejdis (2008) EAN: 5900058300099Strona poral.eu powstała w 2006 roku na której znajdują się prawie wszystkie filmy Blu-ray i 4K Ultra-HD, które zostały wydane w Polsce oraz poza granicami Polski z polską wersją jezykową. Jakie informacje umieszczam? Podstawa to BD-Info, wykres Video Bitrate, skany opakowania lub zdjęcia. Pozostałe to screen-y z filmu i menu, ciekawszych dodatków oraz specyfikacja materiałów dodatkowych. Chcesz pomóc? Prześlij brakujące informacje, pliki, okładki, zdjęcia, skany.

KONTAKT - DOSTĘP - KOLEKCJA - DVD - HD-DVD - ERICSSON

e-mail: slawomir@poral.net

           
Wszystkie filmy:
3138
Polskie okładki Blu-ray:
2018
BD-Info [Blu-ray]:
3063
BD-Info [4K Ultra-HD]:
266
Video Bitrate [Blu-ray]:
2891
Video Bitrate [UHD]:
167
Skany płyt Blu-ray:
2758
Video Menu:
192